ST UPC-ST UPC SM DX 2.0mm Patch Cord Yellow factory and suppliers | Evolux

ST UPC-ST UPC SM DX 2.0mm Patch Cord Verdha

Përshkrim i shkurtër:

ST/UPC-ST/UPC SM DX 2.0MM PATCH CORD Fiber optic patch cable, often called fiber optic patch cord or fiber jumper cable, is a fiber optic cable terminated with fiber optic connectors on both ends. It has two major application areas: computer work station to outlet and fiber optic patch panels or optical cross connect distribution center. Fiber optic patch cables are for indoor applications only Connector Type ST-ST Polish Type UPC Fiber Mode SINGLE MODE Insertion Loss ≤0.3dB Return...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ST / UPC-ST / UPC SM DX 2.0mm Patch Cord

  Fibra kabllorë optike patch, shpesh i quajtur fibër optike patch kurrizit ose kabllo fibër bluzë, është një fibra kabllorë optike ndërpritet me lidhësit fibra optike në të dyja anët. Ajo ka dy fusha të mëdha e aplikimit: kompjuteri stacion punë për prizë dhe panelet patch fibër optike ose cross optik lidhin qendrën e shpërndarjes. kabllot patch fibër optike janë vetëm për aplikimet shtëpie

  Lloji i konektorit ST-ST
  Lloji polake UPC
  Mode Fiber mënyrë të vetme
  Humbja futje ≤0.3dB
  Humbja Kthimi ≥50dB
  xhaketë OD 2.0mm
  xhaketë materiale PVC / LSZH

  Specifikim

  ST UPC - ST UPC SM DX 2.0mm PATCH CORD676

  Features

  Mbrojtja e tub çeliku inox me kalibër të vogël.

  Shmangur dëmtimin e rrotullim.

  Koeficienti i lartë elastik dhe koeficienti stresi.

  Përshtatshëm për aplikim, shumë të sigurisë.

  Aplikimi pa dëmtuar kabllo.

  Prodhimi pa dëmtuar kabllo.

  prerja kosto për mirëmbajtjen.

  Aplikacion

  Local Area Network

  Sistemi i komunikimit fibra optike

  Rrjeti qasje optik (oan)

  CATV optike

  sensor fibër optike

  transmetimit fibër optikë të dhënave (FODT)

  ndërprerja pajisje aktive

  testi pajisjet

  informacion Order

   ST UPC - ST UPC SM DX 2.0mm PATCH CORD1308


 • Previous:
 • Vazhdim:

 • WhatsApp Online Chat !